Gökhan Arif Kaynar

1999 Yılında Marmara Üniversitesi BESYO dan mezun olan hocamız ve kurucumuz, aynı zamanda eski milli sporcularımızdandır.

Daha Üniversite sıralarındayken fitness eğitmenliğine soyunmuş, mesleğine aşık ve usta bir Pilates Eğitmenidir. Cimnastik Federasyonu ve FitnessTürk Pilates sertifika programları ile Ebru Şallı ile pilates programında eğitmen olarak yer almıştır. Sporda Beslenme ve Rehabilitasyon konularında uzmanlanmış ve sertifika sahibi tecrübeli hocamız, İletişim ve Spor Konulu Sertifika Programında uzmanlaşmıştır.

Ekibimiz

designed by bbtfotograf.com

Goldex

Fit Concept Studio © 2012

Fitconcept

pilates reformer & yoga

Aradığınız kelimeyi yazınız

Ara

Ecmel Özçoban

2011 yılının sonunda studio'muza ortak olan Ecmel hocamız Marmara Üniveritesi BESYO'dan mezun olduktan sonra İngiltere'de Bournemouth Üniversitesi'nde Spor Biomekaniği lisans ve sportif rehabilitasyon yüksek lisans programlarını bitirmiştir.

1995 senesinden beri fitness sektöründedir ve 2000 senesinden beri, yurtiçi ve yurtdışında Pilates eğitmenliği yapmaktadır.

20 seneyi aşkın süre Galatasaray Spor Klübü ve Milli takımda Sutopu oynamıştır. Halen başka bir takımda aktif Sutopu hayatına devam etmektedir.

Seda Demirer

2008 yılından beri Yoga ve Pilates dersleri vermekte olan hocamız, 2003 yılında Reiki ile başladığı sağlık ve şifa yolculuğuna 2006 yılında işin beden kısmını da katarak, pilates ve yoga’yı da eklemeye karar vermiştir. Bedensel ve zihinsel olarak derinden hissettiği bu sağlık ve şifa yöntemlerini, ulaşabildiği insanlara da aktarabilmeyi bir yaşam felsefesi olarak edinen hocamız, Cihangir Yoga’da Zeynep Aksoy ve daha bir çok değerli yoga hocası ile çalıştığı 2 yıl süren uzun bir eğitimin ardından, tüm dünyada geçerli olan RYS-500 Yoga Alliance onaylı 500 saatlik İleri Seviye Hatha Yoga eğitimini 2009 yılında tamamlamıştır. Hatha Yoga eğitiminin yanı sıra, Chris Chavez ile Anasura Yoga, Dharmacari Sudaka ile Yin Yoga-Meditasyon ve Banu Çadırcı ile Yoga Terapi eğitimlerine katılmıştır. Tüm dünyada Hamile Yogası alanında eğitimler vermekte olan Birthlight’tan Hamile Yogası eğitimleri alan hocamız yine dünyaca tanınan bir Osho terapisti olan Svagito Liebermeister ile Zen Terapi ve Danışmanlık ve Aile Dizimi çalışmalarına katılmıştır. Mat Pilates ve Reformer Pilates sertifikalarını Uluslararası Pilates Federasyonundan alan hocamız, stüdyomuzun sahibi Gökhan Kaynar ile reformer pilates eğitimlerine halen devam etmektedir. Tüm bu eğitimlerden aldığı bilgileri ve kendi deneyimlerini harmanlayıp, öğrencilerin bedeninin ihtiyacına göre hazırlayarak vermiş olduğu dersler ile amacı, kişilerin sağlıklı ve güçlü bir bedene , enerji ve huzur dolu bir yaşama sahip olmalarına yardımcı olabilmektir. Hangi alanda olursa olsun öğrenmenin bir sonu olmadığına inanan hocamız, fırsat buldukça yeni eğitimlere katılarak, bu konuda beslenmeye ve bilgilerini derinleştirmeye devam etmektedir.